سئو چیست؟

جواب سوال “سئو چیست؟” که احتمالا خیلی آن را شنیده اید ساده است، سئو (SEO) مخفف عبارت بهینه سازی موتورهای جستجو، هنر و علم کسب رتبه بالاتر صفحات در موتورهای جستجو مانند گوگل است. از آنجایی که جستجو یکی از اصلی‌ترین راه‌های کشف محتوا توسط افراد به‌صورت آنلاین است، رتبه‌بندی بالاتر در موتورهای جستجو می‌تواند منجر به افزایش ترافیک یک وب‌سایت شود.

در گوگل و سایر موتورهای جستجو، صفحه نتایج بیشتر اوقات تبلیغات پولی را در بالای صفحه نشان می دهد و به دنبال آن نتایج معمولی یا آنچه کاشناسان به آن «نتایج ارگانیک» می نامند، قرار می گیرد. ترافیکی که از طریق سئو به دست می آید اغلب به عنوان «ترافیک ارگانیک» نامیده می شود تا آن را از ترافیکی که از طریق جستجوی پولی به دست می آید متمایز کند. نتایج جستجوی پولی اغلب به عنوان بازاریابی موتور جستجو (SEM) یا پرداخت به ازای کلیک (PPC) شناخته می شود.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان تنها کافیست نام و شماره تماس خود را در این فرم وارد کنید و کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

سئو چیست؟
اهمیت سئو

اهمیت سئو سایت

هدف شما از داشتن وب سایت چیست؟ اگر سایت شما یک سامانه اداری است یا یک سایت خصوصی است و فقط میخواهید افرادی که می شناسید وارد آن شوند می توانید از سئو صرف نظر کنید ولی اگر برای ارائه محصولات و خدمات کسب و کار خود سایتی فروشگاهی دارید یا سایت شرکتی برای معرفی بیزینس طراحی کرده اید،بهتر است ای گونه بگوییم:

اگر هر سایتی برای ارائه هر گونه محتوا، خدمات و محصول به مخاطب دارید برای دیده شدن توسط مخاطب نیاز به سئو دارید پس بهتر است سئو کلید دیده شدن سایت شما در اینترنت است.

پس تا اینجا که فهمیدید “سئو چیست؟” و با مفهوم اصلی آن آشنا شدید، برای سفارش سئو سایت خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)