ps5

اکنون می توانید از اپل موزیک در PS5 خود استفاده کنید

دارندگان پلی استیشن که از گوش دادن به موسیقی در حین انجام بازی های پلی استیشن 5 (PS5) مورد علاقه خود لذت می برند، خوشحال خواهند شد که بدانند اپل موزیک اکنون با این کنسول یکپارچه شده است. در اینجا به همه چیزهایی که باید بدانید ، می پردازیم.

اپل موزیک اکنون برای PS5 در دسترس است

در اولین نسخه برای کنسول های بازی ، اپل موزیک اکنون بر روی PS5 در دسترس است. این بدان معناست که کاربران PS5 در سراسر جهان اکنون می‌توانند در حین اجرای بازی‌های خود به بیش از 90 میلیون آهنگ در اپل موزیک گوش دهند.

پیش از این، اسپاتیفای تنها سرویس پخش موسیقی موجود در PS5 بود، به این معنی که مشترکین اپل موزیک در مضیقه بودند… اما دیگر نه.

ویژگی های اپل موزیک که می توانید در PS5 استفاده کنید

برای استفاده از اپل موزیک در PS5 خود، ابتدا باید یک اشتراک Apple Music فعال داشته باشید. سپس باید اکانت Apple Music خود را با دانلود برنامه Apple Music از فضای رسانه در PS5 خود و دنبال کردن دستورالعمل های روی صفحه به PS5 خود متصل کنید.

می توانید قبل، حین و بعد از جلسه بازی خود به موسیقی گوش دهید. علاوه بر دسترسی به کتابخانه وسیع اپل موزیک ، می توانید به لیست های پخش، رادیو و حتی موزیک ویدیوهای 4K دسترسی داشته باشید.

و اگر آهنگ یا لیست پخش خاصی در ذهن ندارید، Apple Music توصیه های موسیقی را برای بازی که در حال انجام آن هستید به شما نشان می دهد.

همچنین می‌توانید هنگام اجرای بازی، پخش را کنترل کنید و همچنین می‌توانید موزیک ویدیو را تماشا کنید. به‌علاوه، می‌توانید هنگام تماشای موزیک ویدیو، برنامه Apple Music را ترک کنید تا به یک بازی یا صفحه دیگری بروید و موسیقی در پس‌زمینه به پخش ادامه می‌دهد.

اپل موزیک بیشتر در زندگی شما ادغام می شود

تا به حال، شما معمولاً می توانستید از اپل در هر دستگاهی که بخشی از اکوسیستم اپل را تشکیل می دهد، لذت ببرید. راه اندازی Apple Music در PS5 به این معنی است که اپل از اکوسیستم خود فراتر می رود تا Apple Music را در سایر زمینه های زندگی شما در دسترس شما قرار دهد.

به عنوان دارنده PS5، به جای استفاده از دو دستگاه، پخش موسیقی از برنامه Apple Music روی کنسول راحت تر خواهد بود. شما می توانید یک تجربه کاملاً جدید از بازی ایجاد کنید.

بیاند وب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *